Rowerzyści z SP 1 Mierzęcice w finale wojewódzkim!!!

b4e7138c 67d0 495a 991c d5a80340a7fd  Uczniowie z SP 1 Mierzęcice przyzwyczaili nas do wielkich sukcesów w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym. Mijają lata, zmieniają się zawodnicy, a kolejne reprezentacje meldują się w finałach wojewódzkich. Miło nam poinformować, że Natalia Pływacz, Hubert Kamiński i zastępująca kontuzjowanego Adama Jabłońskiego Anna Wielgus spisali się na medal wygrywając najpierw rywalizację w powiecie, a następnie podczas zawodów rejonowych uzyskali awans do zawodów wojewódzkich. Dodatkowo Natalia została indywidualnie mistrzynią powiatu i wicemistrzynią rejonu, a Hubert najpierw cieszył się z wicemistrzostwa powiatu, by następnie okazać się najlepszym podczas finałów rejonowych. Duże brawa należą się Ani, która w ostatnim momencie musiała zastąpić kontuzjowanego kolegę i spisała się fantastycznie, dzięki postawie całej trójki możemy cieszyć się z kolejnego awansu do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 18 maja w Kroczycach. Za naszych reprezentantów trzymamy kciuki.

W finale powiatowym drugie miejsce zajęła nasza młodsza drużyna w składzie Zuzanna Parzoch, Maja Dzierżanowska, Szymon Wroński  i Błażej Wilczyński. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych latach.