Super klasa? – Super szkoła!

40  Apel szkolny, który odbył się 15 marca był inny niż zwykle. Na ten dzień każda klasa przygotowała prezentację w ramach akcji „Super klasa”.  Uczniowie mieli za zadanie wymyślić hasło i wierszyk o swojej klasie oraz wykonać plakat. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności oraz integracja młodzieży i śmiało można stwierdzić, że akcja zakończyła się sukcesem.  Uczniowie  z pomocą wychowawców stworzyli wspólnie niezwykle pomysłowe prace. Przy okazji ujawniły się talenty plastyczne, poetyckie, recytatorskie czy satyryczne.

Niektórzy zadbali nawet o odpowiednie przebranie. Sprawiedliwe ocenienie prac okazało się zbyt trudnym zadaniem, dlatego Pani dyrektor ogłosiła, że wszystkie klasy zostały zwycięzcami konkursu i w nagrodę dzień 27 marca będzie „dniem bez pytania” dla całej szkoły. Warto podkreślić, że uczniowie podczas apelu wzorowo się zachowywali i dobrze bawili.

Wspólnie spędzone chwile , w tak miłej atmosferze pozostaną na długo w naszej pamięci.

* * * * *