Rowerzyści z SP 1 Mierzęcice mistrzami województwa śląskiego!!!

1  18 maja 2024 w Kroczycach odbył się finał wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym. Tym razem naszą szkołę reprezentowali Hubert Kamiński, Natalia Pływacz i Adam Jabłoński. Już pierwsza konkurencja – testy z wiedzy pokazała, że drużyna jest świetnie przygotowana, a kolejne konkurencje znakomite przejazdy na rowerowym torze przeszkód, bezbłędnie pokonane miasteczko ruchu drogowego i bardzo dobrze poprowadzona akcja udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej tylko to potwierdziły. Tym samym nasza reprezentacja obroniła tytuł zdobyty w ubiegłym roku i uzyskała awans na Mistrzostwa Polski, które odbędą się na początku czerwca. Dodatkowo indywidualnie najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Adam Jabłoński zdobywając mistrzostwo województwa. Za naszych zawodników trzymamy kciuki życząc im jak najwyższego miejsca w kraju.